Ryšių Įranga

28 iš 410 Prekės

SW-33 Skaitmeninis VHF/UHF 125-525MHz Power & V. S. V. R Metro walkie talkie du būdu radijo

SW-33 Skaitmeninis VHF/UHF 125-525MHz Power & V. S. V. R Metro walkie talkie du būdu radijo

€28.59
Yra sandėlyje

SW-33 Skaitmeninis VHF/UHF 125-525MHz Power & V. S. V. R Metro walkie talkie du būdu radijo Pagrindinės Savybės: 1 VSWR. Pirmyn ir atspindi energijos tiesioginio skaitmeninio skaitymo, be kalibravimo. 2. Didžiausias įvertinamos

SMA905-FC Turo Tipas Pluošto Adapteris SMA905-FC Adapteris

SMA905-FC Turo Tipas Pluošto Adapteris SMA905-FC Adapteris

€24.80
Yra sandėlyje

SMA905-FC Optinio tinklo Jungtis Specifikacijos Fiberoptic patch cord Gamintojas 100% patikrintas prieš pristatymas Individualizuotos Kabelis, Jungtis... Gera Kokybė už Teisingą Kainą Naudojimo

5Pcs Walkie Talkie VHF 136-174MHz Antenna SMA Female for Kenwood TK-2207 TK2206 TK2203 TK2202 TK2200 Two Way Radio Antenna

5Pcs Walkie Talkie VHF 136-174MHz Antenna SMA Female for Kenwood TK-2207 TK2206 TK2203 TK2202 TK2200 Two Way Radio Antenna

€17.35 €16.49
Yra sandėlyje

Walkie Talkie VHF 136-174MHz Antenna SMA Female for Kenwood TK-2207 TK2206 TK2203 TK2202 TK2200 Two Way Radio Antenna Specification: 1. Brand new & high quality 2. Band: VHF 3. Frequency: 136-174MHz 4. Length: 10.8cm 5.

Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

€18.30 €17.02
Yra sandėlyje

HTB-GS-03 Pluošto Optinių Laikmenų Keitiklis Savybės: · Teikti dual SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis · Visiškai Atitinka su IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX. · Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo

Karšto parduoti!1.25 G 1550nm 80km optinis SFP modulis,1000BASE-ZX SFP siųstuvas-imtuvas,skirtas peilis

Karšto parduoti!1.25 G 1550nm 80km optinis SFP modulis,1000BASE-ZX SFP siųstuvas-imtuvas,skirtas peilis

€33.86 €32.16
Yra sandėlyje

1.25 G 1550nm 80km SFP optinis siųstuvas-imtuvas, su dual LC jungtys ir DDM funkciją,lygiaverčiai su pjūklu Opmedia Modelio Nr. OPMS-1524-80D PRODUKTO SAVYBĖS Iki 1.25 Gb/s duomenų nuorodos 1550nm bangos ilgis DFB

OPTINIO PLUOŠTO CLEAVER EFC-6S Aukštos Kokybės

OPTINIO PLUOŠTO CLEAVER EFC-6S Aukštos Kokybės

€49.61
Yra sandėlyje

Produkto Aprašymas Specifikacijos Matmenys 62*65*60 Plikas pluošto skersmuo 125 Outercoat skersmuo 0.25~0.9 Skaidulų tipas-Vieno vamzdžių pluošto ir Juostelės pluošto Suskaldyti, ilgis 5~30 Suskaldyti

433MHz RF Modulis SNR613 USB Prievado Tinklo Mazgas Modulis Naudoti Bevielis Duomenų siųstuvas-imtuvas

433MHz RF Modulis SNR613 USB Prievado Tinklo Mazgas Modulis Naudoti Bevielis Duomenų siųstuvas-imtuvas

€49.61 €41.67
Yra sandėlyje

433MHz RF Modulis SNR613 USB Prievado Tinklo Mazgas Modulis Naudoti Bevielis Duomenų siųstuvas-imtuvas SNR613 yra labai integruotu RF modulis,kuris priima aukštos klasės Si4432 iš Silicio Laboratorijose.Jis turi USB sąsają,SNR613 yra labai

1 Pora 2 Vnt/daug 1 Kanalo Vaizdo Optinis Keitiklis 1V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 1CH +RS485 Duomenų

1 Pora 2 Vnt/daug 1 Kanalo Vaizdo Optinis Keitiklis 1V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 1CH +RS485 Duomenų

€25.31 €23.54
Yra sandėlyje

1 Pora 2 Vnt/daug 1 Kanalo Vaizdo Optinis Keitiklis 1V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 1CH +RS485 Duomenų Gaminio Apžvalga: Vaizdo (+Atvirkštinės Duomenys) optinis keitiklis priimti išplėstinė tarptautinių

DN PT7720-61-3W 2.5 G-1310nm-40km-SM-ESFP Frestech per pirminį optinis modulis

DN PT7720-61-3W 2.5 G-1310nm-40km-SM-ESFP Frestech per pirminį optinis modulis

€36.54
Yra sandėlyje

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės

Pramonės Valdoma 8-port 100/1000Base-FX SFP + 2-port 100/1000M SFP Pluošto Jungiklis

Pramonės Valdoma 8-port 100/1000Base-FX SFP + 2-port 100/1000M SFP Pluošto Jungiklis

€343.78
Yra sandėlyje

Pramonės Valdoma 8-port 100/1000Base-FX SFP + 2-port 100/1000M SFP Pluošto Jungiklis Modelis: LNK-IMC802M Serija Apžvalga LNK-IMC802M yra mūsų naujos kartos valdymo tipas industrial Ethernet switch serijos produktų, ji palaiko

Finisar FTL410QE2C 850NM-40G-0.15 KM-MPO-QSFP QSFP-40G-SR Prisijungti prie keturių SFP+ Optinių signalų siuntimo ir priėmimo

Finisar FTL410QE2C 850NM-40G-0.15 KM-MPO-QSFP QSFP-40G-SR Prisijungti prie keturių SFP+ Optinių signalų siuntimo ir priėmimo

€148.82
Yra sandėlyje

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės

1000pcs Copper Core 6P4C 4 Pins RJ11 Telophone Connector

1000pcs Copper Core 6P4C 4 Pins RJ11 Telophone Connector

€17.36
Yra sandėlyje

1000pcs Copper Core 6P4C 4 Pins RJ11 Telophone Connector Type:RJ11 4 core crystal connector Size:copper 4 core 6P4C telephone connector Quantity:1000pcs

HUSHILONG HSL-K5 Rankiniai Walkie Talkie UHF 400-470MHZ Nešiojamų Kumpis Du Būdu Radijo Nešiojamų Domofonas Mėgėjų Interphone

HUSHILONG HSL-K5 Rankiniai Walkie Talkie UHF 400-470MHZ Nešiojamų Kumpis Du Būdu Radijo Nešiojamų Domofonas Mėgėjų Interphone

€24.80
Yra sandėlyje

Savybės: · Dažnis: 400-470MHz · 16 kanalų · 2000mAh Li-ion baterija · 50 TAI YRA CTCSS/105 CDCSS · VOX Funkcija · Balso Pranešimą · PC Programavimas · Avarinis Signalas ·

Sintezės Splicer 5Inch LED Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Optinio Pluošto JW4108S FTTH Didelio Tikslumo Sintezės Splicer Rinkinys su Optiniu

Sintezės Splicer 5Inch LED Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Optinio Pluošto JW4108S FTTH Didelio Tikslumo Sintezės Splicer Rinkinys su Optiniu

€984.71
Yra sandėlyje

Savybės Naudoti FTTH ir įprasta pluošto projektas Branduolio į derinimas PAN technologijos 8 sek jungimo metu ir 30 sek šilumos laikas 300 X arba Y peržiūrėti, 200 X ir Y peržiūrėti 5 colių skaitmeninius

SC Moterų LC Vyrų Singlemode Dvipusis Hibridas Adapteris Keitiklis

SC Moterų LC Vyrų Singlemode Dvipusis Hibridas Adapteris Keitiklis

€40.50
Yra sandėlyje

Aprašymas: Šis SC (Moterų) LC (Vyrai), Duplex tipo optiniais hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, kuri taikoma veikimą, jungimo ir jungtis tarp skaidulų optika. Ypatybė: . Daugkartinio

KVE60C 0.5-60MHz HF Vektoriaus Antenos Varža Analyzerwith 3pcs RF Adapteriai Mėgėjų KUMPIS Radijo stotys

KVE60C 0.5-60MHz HF Vektoriaus Antenos Varža Analyzerwith 3pcs RF Adapteriai Mėgėjų KUMPIS Radijo stotys

€219.10
Yra sandėlyje

KVE60C 0.5-60MHz HF Vektoriaus Antenos Varža Analyzerwith 3pcs RF Adapteriai Mėgėjų KUMPIS Radijo stotys Gernal Aprašymas Tai yra radijo eksperimento prietaiso,ne prekių galima.Bendro dizaino dalis,eksperimento išlaidas.jūs galite

10vnt NAUJI Originalūs 12-24V Automobilinis Kroviklis Eliminator Du Būdu Radijo Retevis RT1 TYT TC-3000A Nešiojamas Radijas

10vnt NAUJI Originalūs 12-24V Automobilinis Kroviklis Eliminator Du Būdu Radijo Retevis RT1 TYT TC-3000A Nešiojamas Radijas

€62.01 €55.81
Yra sandėlyje

10vnt NAUJI Originalūs 12-24V Automobilinis Kroviklis Eliminator Du Būdu Radijo Retevis RT1 TYT TC-3000A Nešiojamas Radijas Savybės: 100% brand new aukštos kokybės, gamyklos supakuoti ir niekada nebuvo naudojamas. Įtampos įėjimas :12-24V

40M LC-LC DUPLEX 10 GIGABIT MULTIMODE 50/125 OPTINIO PLUOŠTO KABELIS OM3 AQUA 10GB,PATCH CORD MEGZTINIS

40M LC-LC DUPLEX 10 GIGABIT MULTIMODE 50/125 OPTINIO PLUOŠTO KABELIS OM3 AQUA 10GB,PATCH CORD MEGZTINIS

€33.06
Yra sandėlyje

40METERS LC-LC DUPLEX 10 GIGABIT MULTIMODE 50/125 OPTINIO PLUOŠTO KABELIS OM3 AQUA 10GB,PATCH CORD MEGZTINIS Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC,

10VNT Advanced G Formos Policijos Ausinės Ausinės Yaesu Vertex VX-6E, VX-6R, VX-7E, VX-7R VXA-700, VXA-710 Du Būdu Radijo 3.5 mm

10VNT Advanced G Formos Policijos Ausinės Ausinės Yaesu Vertex VX-6E, VX-6R, VX-7E, VX-7R VXA-700, VXA-710 Du Būdu Radijo 3.5 mm

€76.31
Yra sandėlyje

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje Išplėstinė G Formos Policijos Ausinės Ausinės Yaesu Vertex VX-6E, VX-6R, VX-7E, VX-7R VXA-700, VXA-710 Du Būdu Radijo 3.5 mm Produkto Aprašymas Suderinama Yaesu / Vertex

Nevaldomas 10/100M Grūdinto 16 Port RJ45 4 SFP Jungiklis

Nevaldomas 10/100M Grūdinto 16 Port RJ45 4 SFP Jungiklis

€205.87
Yra sandėlyje

Modelis: LNK-GY416-SFP Apžvalga LNK-GY416-SFP Serijos Grūdinto Industrial Ethernet Jungiklis yra specialiai sukurta pramonės programą, kurioje numatyta, greitas ir stabilus media konvertavimo tarp 16x10/100BaseT(X) ir 4x1000BaseFX. Ji

Superbat 10vnt Nemokamas Pristatymas UHF Fiksavimo Jack Moterų RF Jungtis, Kabelis RG174, RG178,RG316,LMR100

Superbat 10vnt Nemokamas Pristatymas UHF Fiksavimo Jack Moterų RF Jungtis, Kabelis RG174, RG178,RG316,LMR100

€19.09 €17.18
Yra sandėlyje

10 vnt. Nemokamas Pristatymas UHF Fiksavimo Jack Moterų RF Jungtis LMR100 Varža 50Ohm Dažnių Diapazonas: 0-500MHz Lyčių Jack Temp.diapazonas -65~ +165 Izoliatorius PTFE Jungties Tipo Lizdas/Moterų Lizdas Montavimo Tipas Kabelio Mount [Nemokamai

Anysecu Aukšto efektyvumo DC 110V/220V konverteris, PS-30SW VI nuo 13,8 v DC 0.3 V TH-9800 KT-8900 KT-7900D Radijo PS30SW VI

Anysecu Aukšto efektyvumo DC 110V/220V konverteris, PS-30SW VI nuo 13,8 v DC 0.3 V TH-9800 KT-8900 KT-7900D Radijo PS30SW VI

€77.57 €90.30
Yra sandėlyje

Aukšto efektyvumo walkie talkie DC 110V/220V konverteris, PS-30SW VI 13.8 v 207w,maitinimo Privalumas Funkcijas ; maitinimo įtampa:110V&220V ( gali būti reguliuojamas pagal Save) Srovė: 8.3-15 Amperų (Gali Kolonėlė) Specifikacija

10 gabalas/daug 4G Antenos SMA 5dbi 4g lte Oro 698-960/1700-2700Mhz magnetinis pagrindas 3M RG174 + A Adapteris SMA female SMA female

10 gabalas/daug 4G Antenos SMA 5dbi 4g lte Oro 698-960/1700-2700Mhz magnetinis pagrindas 3M RG174 + A Adapteris SMA female SMA female

€23.72 €22.54
Yra sandėlyje

698-960/1700-2700Mhz 4G 5dB LTE Antena 3g 4g lte Antena su SMA Kištukas nickelplated + A Adapteris SMA female SMA female Standartas: 1.Dažnis: 698-960/1710-2700MHZ 2.VSWR: 9.Bendras ilgis: 31cm (nuo pagrindo iki viršaus) Adapteris

Optinio pluošto Įrankių Rinkinys su Clivador de Fibra Otica ir Galios Matuoklis Pluošto Gedimų Lokatorius 5km

Optinio pluošto Įrankių Rinkinys su Clivador de Fibra Otica ir Galios Matuoklis Pluošto Gedimų Lokatorius 5km

€31.42 €34.54
Yra sandėlyje

9 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir Optinės Galios Matuoklis 5km Vaizdo Gedimų Lokatorius Wire stripper Paketų Sąrašo: Optinės Galios Matuokliu x1 Vaizdo Gedimų Lokatorius 5km x1 FC-6S

15530-MSMP-1122

15530-MSMP-1122

€2 827.36
Yra sandėlyje

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės

Šaltinis XP-MR-04-CDFA SM-40km-1550nm-10G-C Optinis siųstuvas-imtuvas Vieno režimo Modulis

Šaltinis XP-MR-04-CDFA SM-40km-1550nm-10G-C Optinis siųstuvas-imtuvas Vieno režimo Modulis

€60.77
Yra sandėlyje

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės

Hisense LTF7215-BH+ 10G-EPON-ONU-PRX30 šviesos modulis 1 Klasės Lazerinis Producl 21CFR(J) optinis siųstuvas-imtuvas

Hisense LTF7215-BH+ 10G-EPON-ONU-PRX30 šviesos modulis 1 Klasės Lazerinis Producl 21CFR(J) optinis siųstuvas-imtuvas

€20.77
Yra sandėlyje

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės

Naujas originalus SFF8088, kad SFF-8088 išorės Mini-sas cable 3M

Naujas originalus SFF8088, kad SFF-8088 išorės Mini-sas cable 3M

€38.38
Yra sandėlyje

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės