(2 įvesties 8 išvestis) Dual Pluošto 4 Kanalų DWDM Mux Demux Modulis

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: dwdm mux, dwdm demux, išėjimo modulis, Pigūs dwdm mux, Aukštos Kokybės dwdm demux, Kinijos modulio išėjimo Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.4kg (0.88lb.)
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 26cm x 6cm (11.81in x 10.24in x 2.36in)
€115.75

Vieno Pluošto 4 Kanalų DWDM Mux AR Demux Pluošto Optiniai moduliai

Savybės

Mažas (Insertion Loss

Didelės Izoliacijos

Mažas PDL

Kompaktiškas Dizainas

Geras kanalo į kanalą vienodumą

Programos

DWDM Sistema

PON Tinklai

Kabelinės televizijos Nuorodos

Skaidulų optinis stiprintuvas

Bangos ilgio maršrutą

Specifikacijos

Punktas

Vienetas

Parametrai

Kanalų Atskyrimas

GHz

100GHZ

Bangos Diapazonas

C - band ITU kanalai

Kanalo Centrai

nm

ITU

Kanalai

ch

4

Passbandwidth

nm

≥ +/- 0.13

Passband Ripple

dB

≤ 0.5

Kanalo Įterpties Nuostoliai

dB

≤1.5

Kanalo EXP (Insertion Loss

dB

Kaip 1.8

Izoliacijos (gretimo kanalo)

dB

≥30

Izoliavimas (ne-gretimo kanalo)

dB

≥ 40

Poliarizacijos Priklausomi Nuostolių

dB

≤ 0.2

Poliarizacijos Režimas Dispersija

ps

≤ 0.2

Kryptingumas

dB

≥ 50

Grįžti Nuostolių

dB

≥ 45

Optinės Galios Tvarkymas

mW

Ne didesnė kaip 500

Darbinės Temperatūros Diapazonas

0C

-5 iki 70

Saugojimo Temperatūros Ribos

0C

Nuo -40 iki +85

Skaidulų Tipas

NA

SMF-28e+

Pakuotės matmenys

mm

L100 x W80 x H10

Visos specifikacijos yra grindžiamos prietaisų, be jungties

Užsakymo informacija (DWDM-50-4-C20-1-1-0)

Produktas

Dažnis

Kanalas

ITU kanalo

Skaidulų Tipas

Pluošto Ilgis

Jungtis

DWDM

10=100 G

4=4 kanalų

Kita

C20= 1561.42 nm

C21= 1560.61 nm

...

1=Plikas pluošto

2=900um

3=3.0 mm

1=1m

2=2m

0=Nėra

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=PK/VNT

5=LC

XYT-SFP-DWDM-C**

1.25 Gb/s

C17~C61 kanalo

80KM

0~3

Kaip -26

DFB

LC

XYT-SFP-DWDM-C**

1.25 Gb/s

C17~C61 kanalo

120KM

0~5

Kaip -32

DFB

LC

XYT-SFP+DWDM-C**

10Gb/s

C17—C61

10KM

-1~-5

Kaip -14.4

DFB

LC

XYT-SFP+DWDM-C**

10Gb/s

C17—C61

40KM

-1~3

Kaip -15.8

EML

LC

XYT-SFP+DWDM-C**

10Gb/s

C17—C61

80KM

0~4

Kaip -23

EML

LC

XYT-OEO-2,5 G

XYT-OLP

XYT-OBP

Susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba

Susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba

Kai nuotraukos ir aprašymai nesutampa,aprašymas ir pavadinimas yra teisingas

Vaizdas yra tik nuoroda. produktas turėtų pats, kaip aprašymas. Jei esate supainioti. susisiekite su paslaugos.

Apie Laivybos 1. PARENGTI VEŽIMO LAIKAS: Visus produktus, pritaikytus produktus,paprastai mes pasirūpinsime siunta per 1-5 dienas. jei skubu, prašome susisiekti su mumis. 2. APIE sąskaitos FAKTŪROS, Jei turite tiekimo mokėjimo gali teikti oficialius sąskaitas faktūras (PI) Už muitinės formalumus, mes galime tiekti komercinės sąskaitos faktūros 3. APIE MOKESTĮ, Jei nėra specialiųjų pranešimų,mes bus paskelbti tikrosios vertės prekių,Mes nėra atsakingas už bet kokius muitų mokestis; prašome patikrinti muitų politika ne savo vietoje.Jei jums reikia pagalbos,prašome susisiekti su mumis . PASTABA: 1. Gaila kad mes ne remti P. O. Dėžutės adresą, prašome palikti mums pranešimą už jūsų teisingą adresą, kai jūs pateikiate užsakymą. 2. Kartais sklypo reikia jums eiti į vietos pašte pasiimti. Skirkite sekimo numerį ir savo asmens TAPATYBĖS pasiimti savo sklypo laiku, kitaip jūsų siuntinys bus išsiųstas atgal į jav.

Grąžinimas ir keitimas

1. UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Jūs galite atšaukti savo užsakymą bet kuriuo metu, kol užsakymas yra comfirmed mus. Kai ji bus įrengtos gamybos, mes negalime priimti atšaukimo ar keitimo tvarka.

Atsiliepimai 1.Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis,prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių. Teigiamas(5 žvaigždutes) - tai labai svarbu mums, prašome pagalvokite du kartus, prieš palikti atsiliepimą. 2.Jei jūs neturite patenkinti mūsų produktus,prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes stengiamės išspręsti jūsų problemą. (XYT-TECH) Sharetop paroda planas: Stendą Nr. 23E02.Balandžio 24-27,2018 Expocentre,Maskva

Aukštos kokybės 100G vieno pluošto su LC jungtis 4 kanalų DWDM modulis


  • loose tube: 0.9/2.0/3.0 mm
  • Prašymas: telekomunikacijos
  • Bangos ilgis: C21-C60
  • Modelio Numeris: XYT-DWDM-M-S-XXXX
  • Tipas: ABS DĖŽUTĘ
  • Pluošto ilgis: 1m ar individualų
  • jungtis: FC/SC/LC/VNT.
  • pluošto: Dual fiebr
  • Skaidulų Tipas: SMF-28e
  • Kanalų skaičius: 4 kanalų
  • Pavadinimas: DWDM

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

FEELDO 200Pcs Automobilio Moterų HID Žibintų Lemputės Lizdas Jungtys H8/H9/H11/880/881 LED/HID Žibintai #FD-1820 Turi turėti vielos jungtis diegiant HID šviesos. Šio laido jungtis yra saugesnės ir saugesnis. tiesiog stumti metalo smeigtukai lemputės laidų per atitinkamas skyles jungtis, ir saugiai prijungti jūsų lemputę į akcijų balnai( laido nėra).
€70.28 €81.60
Karšto Pardavimo,05 06 k5 GSXR1000 visiškai lauktuvės komplektas Suzuki GSX-R1000 2005-2006 Raudona ir Juoda Dviratį Kūno Rinkiniai (liejimo) Už Suzuki Suzuki GSX-R1000 2005-2006 Motociklo Purvasargiai, Pilnas Komplektas Motociklo Purvasargiai /Sporto Dviračiu Kūno Rinkiniai, Medžiaga: Aukštos Kokybės ABS Plastiko,Pagaminti Naudojant Originalus Leidimas Liejimo Technologija Gamintojas:
€371.23 €289.83
2 vnt x MAZDA B series Kovotojas 99-01 FORD Ranger 99-01 Kurjerių -->90 Fiksavimo mazgus B038 S234-33-205C S23433205C PROGRAMOS: Prašome atkreipti dėmesį į šiuos dalykus. Jei esate iš Prancūzijos, Ispanijos, Čilės, Nyderlandai, kai jūs perkate auto dalys, pavyzdžiui, EGR vožtuvas, kuro siurblys, durų užraktas, kaip ir jų medžiagos yra variklio
€42.99 €28.37