SMA905-FC Turo Tipas Pluošto Adapteris SMA905-FC Adapteris

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: Adapteris, pluošto, pluošto sma, Pigus adapteris, Aukštos Kokybės pluošto, Kinija pluošto sma Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 6cm (5.91in x 3.94in x 2.36in)
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
€24.80

SMA905-FC Optinio tinklo Jungtis

Specifikacijos

Fiberoptic patch cord

Gamintojas

100% patikrintas prieš pristatymas

Individualizuotos Kabelis, Jungtis...

Gera Kokybė už Teisingą Kainą

Naudojimo aplinka

1.Saugojimo Temperatūra:25ºC~+85ºC

2.Darbinė Temperatūra:25ºC~+85ºC

Fotoelektros specifikacijos

1.Įterpties Nuostoliai:

2.Pakartojamumas:≤0.2 dB

3.Mainai:≤0.2 dB

4.Ilgaamžiškumas:>1000(kartų)

SMA905-ST optinio pluošto kabelio adapteris

Optinis adapteris Atgal Atspindžio Nuostolių

Theswitching adapteris yra Didelio Tikslumo Derinimas

Savybės

-Kieto Tipo Adapteris

-Stačiakampio Formos Tipo Adapteris

Kvadrato Tipo Adapteris

-Metalinis Korpusas

-Galima Aikštėje, Tipo, Kietas Tipas, Stačiakampio formos Tipo, " D " formos Tipas, ir Ovalo Tipo

Programos

-Optinio paskirstymo rėmelį

-Tikrinimo priemonės

-Optinio pluošto ryšio sistemos sąsaja

ItemLC, SC, ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E-2000 ir kt

TypeMulti-ModeSingle-Mode

Šviesos CharacteristicOperating Wavelength850nm& 1300nm1310nm & 1550nm

Tipinės Dangos Loss0.2dB & 0.2dB0.2dB & 0.2 dB

Mechaninė TestingRepeatability≤0.2 dB

Mainų≤0.2 dB

Ilgaamžiškumas> 1000 (Kartų)

TemperatureStorage Temperature25 ~+85

Veiklos Temperature25 ~+85

Ilgis, Spalva, Out-Skersmuo, Ląstelienos countsAccording į klientų reikalavimus

Prekės LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU, SMA, E-2000 ir kt Tipas Multi-Mode Vieno Režimas, Šviesos Charakteristika, Veiklos Bangos ilgis 850nm& 1300nm 1310nm & 1550nm Tipiškas Įterpties Nuostoliai 0.2 dB & 0.2 0.2 dB dB & 0.2 dB Mechaninė Bandymų Pakartojamumas ≤ 0.2 dB Keistis ≤ 0.2 dB Ilgaamžiškumas > 1000 (Kartų) temperatūra Laikymo Temperatūra 25 ~+85 darbinė Temperatūra 25 ~+85 Ilgį, Spalvą, Out-Skersmuo, Ląstelienos skaičiuoja Pagal klientų reikalavimus Transportas:

1. Organizuojame siuntos nuo pirmadienio iki penktadienio. Laivybos apima pakavimo ir tvarkymo mokesčiai.

2. Tai trunka maždaug 30-40 dienų (JAV, CA, AU). Kitose šalyse 40-60 darbo dienų, tiksli pristatymo trukmė priklauso nuo pašto procesą.

3. , Jei jums nereikia gauti savo laimėjimo prekę (s) per 30 darbo dienų, prašome palikti žinutę arba E-mail kreipkitės į mus, mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas su jumis.

Atsiliepimai:

1. Mes automatiškai palikti teigiamą atsiliepimą kiekvienam pirkėjui, siekiant užbaigti sandorį.

2. Mes išlaikyti aukštą standartų siekimas 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums.

3. Geras bendravimas gali išspręsti visas problemas, jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes operatyviai spręsti problemas, išgyveni

Apmokėjimas:

1.mes priimame Alipay ,Mes priimame per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio Deponavimo.

2.Mokėjimas turi būti atliktas saugus mokėjimo procesorius, sąlyginio Deponavimo.

3.Jei negalite patikrinti iš karto po beveik,palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas

4.Mes tik laivas Alipress patvirtino adresą.

Grįžti:

1.Mes siekiame 100% pasitenkinimo.

2.Mes garantuojame, kad prekės jums įsigyti prekę mes čia aprašyta ,ir yra aprašyta būklė.

3.Jei prekės atvyksta ir nėra taip, kaip aprašyta, prašome susisiekti su mumis grąžinti elementą keistis.

4.Grįžti negali būti priimtas dėl kitų priežasčių.

5.Prašome pranešti per 3 dienas, ir grįžti į mus per 7 dienas nuo gauto data keistis.


  • Atsargų Temperatūra : Nuo -40°-85°
  • Santykinė Drėgmė: 95%
  • Duarabitity : 1000times
  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • Bangos ilgis: 1200-1600nm
  • Įterpties Nuostoliai: mažiau nei 0,2 dB
  • Wroking temperatūra: Nuo -30°-75°
  • Modelio Numeris: JYT-SMA905FC
  • Tipas: SMA905 MK

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

Naujas D-link Suderinama DEM-431XT 10G Multimode SFP+ SR siuntimo ir priėmimo modulis Naujas D-link Suderinama DEM-431XT 10G Multimode SFP+ SR siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų
€22.32
3m (10ft) Dell Tinklų 462-3640 Suderinama 40G QSFP+ iki 4x10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Breakout Cable Dell Tinklų 462-3640 Suderinama 40G QSFP+ DAC Breakout Cable (3 metrų, pasyvus, QSFP+ 4 SFP+, 30AWG) Prekės Informacija Dell Originali 462-3640 Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas QSFP+ 4 SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 40Gbps Kabelio
€70.28
Siaurėjanti 1000m 4F3E giga vieno pluošto 3x 1000m RJ45 20km 4 pluošto uostų pluošto konverteris ethernet jungiklis Apžvalga JYT-GS841 3 port Gigabit Ethernet Switch su keturių 10/100/1000M SFP prievadus, kurie konvertuojant 2 nepriklausomų 1000Base-TX vytos poros elektros signalu, 1000Base-FX vaizdo signalą. Ji išplečia tinklo perdavimo diapazonas iš
€90.95