• Pagrindinis |
  • Ryšių Įranga |
  • Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

Skaidulinių Optinių Laikmenų Keitiklis HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Uosto Singlemode Dual Pluošto 20KM Vidinis Maitinimo šaltinis

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: media converter, optinio pluošto media converter, optinių laikmenų keitiklis, Pigūs media converter, Aukštos Kokybės šviesolaidinį media converter, Kinija optinių laikmenų keitiklis Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.7kg (1.54lb.)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
€18.30 €17.02

HTB-GS-03 Pluošto Optinių Laikmenų Keitiklis

Savybės:

· Teikti dual SC pluošto jungtis ir vieną UTP jungtis

· Visiškai Atitinka su IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX.

· Automatinio aptikimo half/full duplex perdavimo režimas Tx prievadas

· Auto-derybos dėl 10/100/1000Mbps norma ir Auto-MDI/MDIX už Tx prievadas

· Teikti jungiklis konfigūraciją, half/full duplex perdavimo režimas Fx prievadas

· Pratęsti pluošto atstumas iki 20km

· 6 LED ekranas Maitinimo, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100

· Lengva peržiūrėti LED indikatoriai suteikia statusas lengvai stebėti tinklo veiklą

· Išorinis maitinimo šaltinis

· Maitinimo adapteris:5V 1A


  • Maitinimo Šaltinis: Vidaus
  • Maks. Duomenų Perdavimo Sparta: 1000Mbps/1Gbps
  • Perdavimo Atstumas: 20KM
  • Modelio Numeris: HTB-GS-03
  • jungtis: SC
  • pluošto: Dual Pluošto
  • režimas: Singlemode

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

Optinio pluošto Bandymo Įranga 3302 120KM OTDR Optinio pluošto Bandymo Įranga 3302 120KM OTDR 3302 120KM OTDR Su 650 nm matomas šviesos šaltinis Greita pradžia : Unikalus greitųjų mygtukų dizainas: Rakto operacija, integruota hotkey funkcija , greito nustatymo
€810.26
2-way dvikryptis RS485/422 Prie Optinio Pluošto Modemo Vienos rūšies FC Pluošto Uosto 20km Ethernet Pluošto Skaičiuoklė Aprašymai Tai yra tarsi daugiau funkcijų ir ekonomikos RS-485/RS-422 sąsaja optinio pluošto modemo. Tai yra geriausias pasirinkimas, siekiant prisijungti RTU priimti arba SCADA duomenų valdytojas. Ji naudojama Optinio pluošto kaip perdavimo
€81.75
Karšto Geriausias Laivybos SFP 10/100/1000Base-T Pluošto Media Converter sfp por 10/100/1000M Auto-derybų Single-mode SFPport 10/100/1000Base-T SFP Pluošto Media Converter Apžvalga: Gigabit SFP Media Konverteris 1 TP ir 1 SFP prievadus remti konversijos tarp 10/100/1000Base-T ir 1000Base-X tinklo. Su dviem
€19.83