• Pagrindinis |
  • Ryšių Įranga |
  • Karšto parduoti!1.25 G 1550nm 80km optinis SFP modulis,1000BASE-ZX SFP siųstuvas-imtuvas,skirtas peilis

Karšto parduoti!1.25 G 1550nm 80km optinis SFP modulis,1000BASE-ZX SFP siųstuvas-imtuvas,skirtas peilis

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: sfp optinis modulis, sfp radijo stotelė, optinis modulis, Pigūs optinis sfp modulis, Aukštos Kokybės sfp radijo stotelė, Kinija optinis modulis Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 12cm x 2cm (5.91in x 4.72in x 0.79in)
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
€33.86 €32.16

1.25 G 1550nm 80km SFP optinis siųstuvas-imtuvas, su dual LC jungtys ir DDM funkciją,lygiaverčiai su pjūklu

Opmedia Modelio Nr. OPMS-1524-80D

PRODUKTO SAVYBĖS

Iki 1.25 Gb/s duomenų nuorodos

1550nm bangos ilgis

DFB lazerio siųstuvas ir PRISEGTI nuotrauka-detektorių.

Iki 80km pasiekti atstumas

Hot-pluggable SFP pėdsaką

LC Duplex pluggable optinė sąsaja

Mažos galios sklaida

Metalo talpyklos, mažesnės EMI

RoHS ir be švino

Parama Skaitmeninės Diagnostikos Stebėsenos sąsaja

Bendrosios +3.3 V maitinimo įtampa

Suderinamas su SFF-8472

PROGRAMOS

Sukeisti, jei norite persijungti Sąsaja

Fast Ethernet

Perėjo Backplane Programos

Maršrutizatorius/Server Sąsaja

Kiti Optiniai Nuorodos

Mūsų Gamykloje

Sertifikatai

Pakavimas

Už siųstuvai-imtuvai,mes turime baltos spalvos langelį sigle produkto ir antistaic langelį 10~20pcs

Patarimų prašome atidžiai perskaityti

PRISTATYMAS

1. Mes gabenti prekes į visas šalis visame pasaulyje.

1.1 Mes teikiame nemokamas pristatymas su Epacket,Jungtinės amerikos valstijos, pakuotės turėtų būti mažiau nei 2000gram,pristatymo laikas yra apie 7-20days.jei vertė pakete yra daugiau nei USD200, Reikės mokėti mokesčius.

1.2 Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu, taip pat nemokamai laivybos,pakuočių turėtų būti mažiau nei 2000gram, Šis laivybos kelias galime pristatyti į visus pagrindinius pasaulio šalių,paprastai pristatymo laikas 16~35days,išskyrus Braizil,tai bus 60~90days.

1.3 tarptautinės Express, tokių kaip DHL, EMS, "FedEx", UPS,TNT yra neprivaloma jūsų pageidavimu,kaina bus pirkėjų sąskaita.Mes pasistengsime rasti geriausią laivybos būdas, atsižvelgiant į skirtingus vietą, kurioje norite įrašyti krovinių. Laivybos išlaidos yra apskaičiuojamos ir nustatomos pagal sklypo svorį ir dydį.

2. Visi muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas.

3. Siekiant gauti prekes sklandžiai, prašome patvirtinkite savo kelionės tikslo adresą ir telefono numerį, po to, kai jūs padaryti sumokėti. Ačiū!

4. Jei turite laivybos prašymą, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, ir mes būtume laimingi galėdami priimti jus.

5. Už Braizil klientai,prašome įtraukti PVM numeris užsakymo informacija,Užsakymai gali būti atidėtas, jei mes neturime savo PVM mokėtojo kodą.

5. Urmu Pirkėjas, prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą!

GARANTIJA

Pažadame, visi reklamuojami optiniai siųstuvai-imtuvai yra visiškai naujas su naujų komponentų ir dalių, ir visiškai jokiu būdu nenaudokite senų ir restauruotas medžiagų. Visi optiniai siųstuvai-imtuvai buvo per funkcinis bandymo ir senėjimo bandymas. Mes suteikiame 3 metų garantiją visi optiniai siųstuvai-imtuvai nuo išsiuntimo dienos.

Grįžti & Grąžinti

Jei nesate patenkinti produkto (- ų), kurį įsigijote,mes grąžinsime jums, kai prekės siunčiamos atgal.Mes suteiksime visa grąžinamoji išmoka, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės.

Tai, ką MES TIEKIMAS

Mes tiekiame visų rūšių suderinama optinis siųstuvas-imtuvas modulių, įskaitant SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM ir kiti specialieji moduliai radijo stotele. Mūsų produktai yra suderinami su "Cisco", Ciena, H3C, HP, Extreme, Liejimo, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Kadagio, Ruijie, Zyxel, Hua-wei ir kt .


  • Modelio Numeris: SFP-GE-ZX
  • Prekės Pavadinimas: Opmedia

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

D-link Suderinama, DEM-422XT Singlemode 10KM 10G XFP LR siuntimo ir priėmimo modulis ar D-link Suderinama, DEM-422XT Singlemode 10KM 10G XFP LR siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų
€74.40
Nemokamas Pristatymas Fiber Optic Patch Cord OM3 10G 50/125, LC/UPC-LC/UPC Multimode Simplex 3mm 15 Metrų Nemokamas Pristatymas Fiber Optic Patch Cord OM3 10G 50/125, LC/UPC-LC/UPC Multimode Simplex 3mm 15 Metrų Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas
€21.49
Karšto Geriausias Laivybos SFP 10/100/1000Base-T Pluošto Media Converter sfp por 10/100/1000M Auto-derybų Single-mode SFPport 10/100/1000Base-T SFP Pluošto Media Converter Apžvalga: Gigabit SFP Media Konverteris 1 TP ir 1 SFP prievadus remti konversijos tarp 10/100/1000Base-T ir 1000Base-X tinklo. Su dviem
€19.83